Vyzkoušejte si nás

Objednejte si vzorovou hodinu s českým nebo rodilým mluvčím

firemní jazyková výuka

firemní jazykové kurzy na míru

Potřebujete zvýšit jazykovou vybavenost Vašich zaměstnanců, máte za úkol najít vhodný jazykový kurz pro skupinu kolegů nebo nadřízeného a nevíte kde začít? Neváhejte se na nás obrátit.

Pomůžeme Vám ujasnit si představy, stanovit cíle, společně sestavíme vhodnou vzdělávací strategii.

Zajistíme komplexní výukový program od úplného začátku až do úspěšného konce včetně všech doplňkových služeb: průběžné jazykové audity, plná administrativní podpora, pravidelné statistické výstupy s vyhodnocením efektivity výuky.

poradenství v oblasti firemní jazykové výuky

optimalizace výukových programů

Jsou Vaše firemní jazykové kurzy neefektivní, máte pocit, že studenti nevykazují požadovaný pokrok, že docházka na kurzy je nízká, že vyhazujete peníze? Neváhejte se na nás obrátit.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám pomůžeme zanalyzovat firemní vzdělávací jazykový program, najít problém a společně optimalizovat výuku k plné spokojenosti.

jazykové audity a testovací systémy

měření efektivity výuky

Potřebujete zjistit jazykovou vybavenost Vašich zaměstnanců či průběžně měřit pokrok účastníků jazykového vzdělávacího programu ve vaší společnosti? Neváhejte se na nás obrátit.

Rádi provedeme nezávislý jazykový audit v požadovaném rozsahu od jednoduchých elektronických testů po podrobné audity testující všechny dovednosti včetně poslechu a mluvení.

sedm důvodů proč s námi

7
1) Jsme zodpovědní vůči Vám i vůči sobě

víme, že pouze při dobře odvedené práci může být spolupráce uspokojující a perspektivní.

2) Jsme racionální

neúčtujeme nesmyslné ceny. Své práce si vážíme a dokážeme ji racionálně ocenit bez nemorálních marží.

3) Jsme pozorní

ke všem našim klientům přistupujeme s úctou a individuální péčí. Během výukového programu má každý klient svého osobního garanta, který je mu plně k dispozici.

4) Jsme radostní

máme se rádi a naše práce nás baví. Zájemce o jazykové služby, kteří mají jinou pracovní a životní filosofii, rádi přenecháme ostatním dodavatelům. Proto máme vždy energii být na Vás milí a přívětiví.

5) Jsme tvořiví

Přizpůsobíme se Vašim potřebám, “ušijeme” Vám výukový program na míru. Budete překvapeni, až zjistíte, co všechno je možné.

6) Jsme flexibilní

přizpůsobíme se Vám. Sestavíme rozvrh dle Vašich časových požadavků, kurzy mohou probíhat v Aslanu i prostorách Vaší firmy.

7) Jsme svobodní a bez předsudků

rádi poskytneme jazykové vzdělání všem, kteří o to mají zájem.